АЛЮМІНІЄВІ ТА МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

             ТОВ «Аква Індастріал Груп» реалізує якісні металопластикові вікна, які забезпечують комфорт та затишок у вашому домі. Запорукою нашого успіху є висока якість металопластикових виробів за доступною ціною, та багатоступеневий контроль за виконанням усіх узятих на себе обов’язків перед Замовником.

          У своїй роботі ми застосовуємо чотирьох, п’яти та шести камерні профілі таких відомих європейських та вітчизняних виробників як: Salamander, Decco та OpenTeck, які гарантують надійну експлуатацію за європейськими стандартами.           

          Наші віконні вироби забезпечені тільки якісними енергозберігаючими склопакетами, які в свою чергу заощадять Ваші кошти та надійно захистять вашу оселю від будь якої негоди.

          Сучасна високонадійна фурнітура таких відомих виробників як МАСО, Siegenia та Vorne з легкістю дозволила забезпечити високий комфорт та надійність наших конструкцій.

          Алюмінієві конструкції застосовуються переважно у стилі модерн чи хай-тек при будівництві приватних будинків, на терасах, балконах багатоповерхівок, а також в офісних центрах. Замовляючи у нас даний вид послуг Ви можете бути впевнені у відмінному результаті, адже в роботі ми застосовуємо високопрофесійний підхід та добре налагоджене виробництво віконних конструкцій.

           

                                       Нижче подані можливі приклади конструкцій, які ми можемо виготовити та встановити:

Алюмінієві вікна

         Теплі алюмінієві вікна виробляються на базі профілю з терморозривом. Завдяки такій технології максимально зберігаються звукозахисні властивості, але при цьому рівень енергоефективності зовсім не поступається дерев’яним чи багатокамерним пластиковим вікнам. Терморозрив це спеціальна вставка з теплоізоляційного матеріалу між зовнішньою та внутрішньою частинами віконної рами. Вікна з терморозривом будуть доречними у будь якому опалювальному приміщенні.

 

Алюмінієві фасади

Системи з алюмінію завдяки своїм фізичним властивостям володіють:

  1. високою механічною надійністю;
  2. меншою вагою (в порівнянні з іншими);
  3. стійкістю до атмосферних впливів;
  4. звуконепроникністю (залежить від типу скла);
  5. тривалістю експлуатації.
Алюмінієві двері

        Високоякісні алюмінієві двері можуть бути виконані у великих розмірах та різноманітних формах, типах та конфігураціях.  Презиційні алюмінієві профілі з алюмінію (екструзія) анодуються, опісля наноситься необхідне порошкове покриття за вашим смаком, яке підходить для дизайну у кожному кольорі (Pantone чи RAL).

     

Зимові сади

        У нас в наявності є усе необхідне обладнання та  матеріали для реалізації будь якого Вашого проекту. Наші клієнти можуть бути впевнені у тому, що вони отримають оригінальний варіант саду, який буде відповідати усім стандартам високої якості.

Розсувні алюмінієві конструкції

          Різноманітність існуючих систем відкривання дозволяє реалізовувати цікаві та нестандартні рішення для проємів. У кожному окремому випадку потрібно вирішити що саме необхідно для Вашого будинку чи офісу:

  • безпорогові двері;
  • площа з максимальним відкриттям;
  • наявність автоматичної системи відкривання тощо.

     

Захисні ролети

           Щоб не зіпсувати екстер’єр приміщення, і в той же час захистити себе від грабіжників, використовуйте рольставні чи захисні ролети. Ця зручна конструкція не псує зовнішній вигляд будівлі, та дає можливість залишити відкритими вікна та двері в день, та надійно прикривати їх у неробочий час.

           Захисні ролети це економічне рішення, один раз витратившись на придбання, Вам не доведеться щомісячно оплачувати послуги охоронної фірми.

Безрамне скління

         Безрамне скління має досить стильний та креативний вигляд. З вулиці такі балкони та лоджії виглядають досить ефектно, а панорамний вид на зовні просто заворожує.

         Ми можемо запропонувати Вам варіант теплого без рамного скління. Але потрібно бути готовим до додаткових витрат по усиленню місця встановлення, оскільки такий склопакет має досить велику вагу.

         У будь якому випадку ми маємо беззаперечні переваги – це вартість виробу, його відмінна якість, швидкість виконання замовлення та уважне обслуговування.

Вікно металопластикове глухе 800х1300.

Ціна від 1162.00 грн.

Вікно металопластикове поворотно-відкидне 1400х1100.

Ціна від 2357.00 грн.

Вікно металопластикове поворотно-відкидне 1400х1800.

Ціна від 3472.00 грн.

Замовити алюмінієві та металопластикові конструкції можна подзвонивши нашому консультанту за вказаним нижче телефоном:

Моб.:+38-068-350-85-15