Розробка, проектування, виробництво,
сервісне обслуговування, обладнання
локальних станцій, очисних стоків і водопідготовки.

ПРО НАС

       Група компаній  («Аква Індастріал Груп» та  «АКВАМЕХАНІКА» )  виконує  весь  комплекс  робіт  з  проектування,  будівництва  та реконструкції  споруд  водопостачання  та  водовідведення  для  комунальних та промислових підприємств – від технічного аудиту та оцінки ефективності роботи конкретного об’єкта до будівництва.

       Основні напрямки діяльності компанії це – проведення лабораторних досліджень складу води,  виконання  наукових досліджень, проведення інжинірингових і проектних робіт, підбір,  виготовлення і постачання високоякісного,  ефективного обладнання очистки води та стічних вод, виконання монтажних, будівельних і пуско-налагоджувальних робіт, надання необхідних сервісних послуг (24/7) по роботі очисних споруд. 

       Колектив компанії – це динамічна команда,  яка об’єднує  в собі  професійні  знання  і  міжнародний  досвід в питаннях  очищення стічних вод  та  водопідготовки.  Ми  готові  до  здійснення  комплексних  рішень,  гарантію  експлуатаційних  якостей,  максимізацію вигоди від процесу проектування до будівництва і здачі об’єкта «під ключ».

       Фахівцями   нашої   компанії   успішно   розроблений   і   впроваджений   ряд   проектів  з  очищення  господарсько  –  побутових  і виробничих  стічних  вод,  зокрема  доведення  якості  стічних  вод  до  нормативних  вимог  для  скидання у водний об’єкт. Ми готові до молоко-переробних, олійно-жирових, хімічних, нафто-газо-видобувних,  металургійних та інших підприємств, які мають проблему скиду стічних вод.

       Досвід компанії у вирішенні завдань очищення стічних вод – це високий науково-інженерний потенціал, використання власних передових технологій  (ТУ У 28.2-39380094-001:2017),  які  забезпечують  всі  умови  для  співпраці  з  вітчизняними  та  зарубіжними партнерами.

 • Виробничі площі підприємства – 2565 м2
 • Власна конструкторська група;
 • Кваліфікований інженерний склад;
 • Технологія є авторською розробкою;
 • Співпраця з провідними вченими України, Німеччини, США;
 • Устаткування виготовляється тільки на виробничих потужностях групи компаній, згідно ТУ У28.2-39380094-001:2017 «Установки фізико-хімічної обробки води та стоків  та базі окислюючого реактора «AQUA-OR». Технічні умови».  
АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОБЛЕМИ

Компанія забезпечує  високу ступінь очищення стічних вод,  за рахунок   нової   системи   подачі   водо-повітряної  суміші,  яка утворює  «киплячий шар»  в процесі проходження стоків через установку.  На  базі  окисного  реактора  (AQUA-OR) здійснюємо очищення,     як     органічних     (комунальних)    стоків,    так    і промислових (хімічно окислюваних), використовуючи реагенти (коагулянти і флокулянти). 

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Грунтуючись на фізико-хімічні методи  очищення  стоків, група компаній “АКВА” здійснює комплекс робіт з  інсталяції очисного обладнання,    беручи    до    уваги    склад  стічних вод кожного окремого об’єкта, як комунального, так і промислового.   

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Установки   призначені   для   фізико-хімічної  обробки  води  та стоків, зокрема:

 • для очищення води з відкритих водойм і свердловин при підготовці  питної води,   підготовки   води   для   контурів опалення ТЕЦ;
 • для   очищення   комунальних  і  побутових  стічних  вод;
 • для  очищення  промислових  стічних  вод  (шахтних вод, вод використовуваних в гірничодобувній промисловості, промивних  вод  при  видобутку нафти і газу), стічних вод м’ясокомбінатів,  молокозаводів,  стоків свинокомплексів;
 • для очищення  стоків картонно-паперових, трикотажних, шкіряних,  спиртових  комбінатів  і фабрик, зливових вод.

 

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ГРУПИ КОМПАНІЙ «АКВА»
 • проектування;
 • виробництво;
 • монтаж;
 • сервісне обслуговування;
 • забезпечення можливості використання очищеної води для технічних, побутових і сільськогосподарських потреб.
Місія компанії

Середовище життєдіяльності людини має важливе значення в його житті. Ми допомагаємо людям жити здоровим життям, а світу ставати чистим. Важливим елементом цього середовища -чиста вода.

Багато клієнтів приходять до нас, щоб навчитися тому, як знешкодити стічні води. Приходять, щоб знайти технологію завтрашнього дня. Це означає, що нам треба бути більш інноваційними, ніж вони.

НАШІ ПАРТНЕРИ

ФОП “Микитин”

Інженерно-геологічні, гідрогеологічні вишукування для проектування і будівництва

Державна екологічна академія
провідна організація Мінприроди України у сфері освітньої, науково-практичної та методичної роботи з питань охорони довкілля
ТОВ “Інтер-норм”
 
Металопластикові вікна, двері
ТОВ “Аквамеханіка груп”

НАША АДРЕСА:

ТОВ «Аква Індастріал Груп»
76000, Україна
м. Івано – Франківськ
вул. Джохара Дудаєва, 31а

КОНТАКТИ:

тел.: +3 8(068) 350-85-15

е-mail: office.aig2019@gmail.com

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram