Розробка, проектування, виробництво,
сервісне обслуговування, обладнання
локальних станцій, очисних стоків і водопідготовки.

Зв’яжіться з нами:
Телефон: +38 (068) 350-85-15             
E-mail: office.aig2019@gmail.com
 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГРУПИ КОМПАНІЙ “АКВА”

       Група компаній (Аква Індастріал Груп” та Аквамеханіка) виконує весь спектр робіт:

 • проектування, авторський та технічний нагляд;
 • будівництво та реконструкцію водопостачання та водовідведення для комунальних, промислових і приватних підприємств та секторів;
 • аудит та ефективність роботи об’єкта до завершення будівництва очисних споруд. 

       Виробничі площі підприємства більше 2500 м2, своя проектно – конструкторська група, кваліфікований інженерно – технічний склад. Технологія являється авторською розробкою групи компаній «АКВА» в співробітництві з партнерами Європейського союзу та США. Обладнання виготовляється тільки на виробничих потужностях групи компаній «АКВА».

       Основні напрямки діяльності компанії це – проведення лабораторних досліджень складу води, виконання наукових досліджень, проведення інженерних та проектних робіт, підбір, виготовлення і постачання високоякісного, ефективного обладнання водопідготовки та стічних вод, виконання монтажних, будівельних і пуско – налагоджувальних робіт, надання необхідних сервісних послуг (24/7) з експлуатації очисних  споруд.

       Колектив компанії – це динамічна команда, яка об’єднує в собі професійні знання та міжнародний досвід з питань очищення стічних вод та водопідготовки. Наша команда здатна здійснювати комплексні рішення проектів, гарантію експлуатаційних якостей, максимізацію вигоди від процесу проектування та будівництва для замовника і здачі об’єкта «під ключ».

       Фахівцями нашої компанії успішно розроблений та впроваджений ряд проектів з очищення господарсько – побутових і виробничих стічних вод (молокопереробних, олійно – жирових, хімічних, нафто – газо – видобувних, металургійних та інших підприємств), зокрема доведення якості стічних вод до нормативних вимог для скидання у водний об’єкт.

       Стаж у вирішенні поставлених задач очищення стічних вод, високий науковий та інженерний потенціал, використання своїх передових сучасних технологій (ТУ У 28.2 – 39380094 – 001:2017), забезпечують всі умови для співробітництва з вітчизняними та іноземними партнерами.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:

       Установки призначені для фізико – хімічної обробки води та стоків, зокрема:

    «AQUA–OR–W»

 • для очищення води з відкритих водойм і свердловин при підготовці питної води;
 • підготовки води для контурів опалення ТЕС.

    «AQUA–OR–К»

 • для очищення комунальних і побутових стічних вод.

    «AQUA–OR–G»

 • для очищення промислових стічних вод (шахтних, використаних в гірничодобувній промисловості, промивних при видобутку нафти і газу, м’ясокомбінатів, молокозаводів, стоків свинокомплексів).

    «AQUA–OR–V»

 • для очищення стоків картонно – паперових, трикотажних, шкіряних, спиртових комбінатів і фабрик, зливних вод.

       Виготовлення установок фізико – хімічної обробки води та стоків на базі окисного реактора «AQUA – OR» повинно проводитися згідно ТУ У 28.2-39380094-001:2017 «Установки фізико – хімічної обробки води та стоків на базі окисного реактора «AQUA – OR». Технічні умови» та відповідно до затвердженої в установленому порядку технологічної документації. Збір та комплектація установок повинні проводитися відповідно до регламенту на виробництво, що включає в себе складальні креслення, монтажні схеми і порядок виготовлення виробів.

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ УСТАНОВКИ:

       Стоки в установку подаються через змійовидний реагентний (ввід коагулянту) змішувач – 7 нижню розподільну систему гасіння напору в камеру окисного реактора, звідки проходячи через блок пластин тонкошарового відстійника – 5 потрапляє в камеру відбору для проходження через систему приготування повітряно – водяної суміші, звідки потрапляє в сатуратор – 3 під тиском 8 – 10 атм., а далі через блок форсунок – 2 повертаються до камери очищеного стоку окисного реактора, потім через блок пластин тонкошарового відстійника потрапляють до розподільної системи гасіння напору на виході з установки. Водо – повітряна суміш (перенасичений розчин повітря в воді) при випусканні в камеру окисного реактора виділяє тонко – дисперсні бульбашки повітря, які при спливанні затягують дрібні частинки забруднень, утворюючи на поверхні дзеркала води, пінний шар (флотошлам). Флотошлам видаляється шламозбірним пристроєм – 4 скребковим механізмом з приводом в бункер флотошламу, звідки він відводиться шнековим насосом в контейнер флотошламу, який вивозиться на утилізацію. Система приготування та дозування водо – повітряної суміші складається із сатуратора – 3, компресора на 8 – 10 атм. – 1, насоса подачі освітлених стоків на сатуратор з редукційного клапана випуску водо – повітряної суміші, систему сопел.

       Ступінь очищення на установках «AQUA – OR» залежить від типу стічних вод, вихідних концентрацій забруднень, типу та дози застосовуваного реагенту.

       Приготування, дозування та введення реагентів в води для інтенсифікації процесу очищення слід проводити відповідно до ДБН В.2.5 – під час здійснення монтажу та експлуатації установок необхідно враховувати вимоги ДБН В.2.5-75 та ДБН В.2.5-74.

       Установки «AQUA – OR» призначені, як для самостійної роботи з очищення води та стоків, так і для використання в технологічній лінії очищення води й стоків, спільно з іншим обладнанням.

УСТАНОВКИ «AQUA – OR» ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НАСТУПНИХ КОМПЛЕКТУЮЧИХ ВИРОБІВ, ДЕТАЛЕЙ ТА МАТЕРІАЛІВ:

 • труби безнапірні з непластіфікованого полівінілхлориду та фасонні вироби до них для зовнішніх мереж каналізації Ø110, Ø160, Ø200 ДСТУ Б В.2.5-32;
 • нержавіючої сталі AISI-430-2B;
 • труби з нержавіючої сталі tig 600G AISI 304;
 • відводи з нержавіючої сталі DIN 11850;
 • труби для мереж холодного водопостачання з поліпропілену PP20, Ø20мм ДСТУ Б В.2.7-93;
 • кріплення різьбові з нержавіючої сталі А2.

       Установки відповідають вимогам ДСП 2.2.4.-003-98 «Гігієнічна оцінка водоочисних пристроїв, призначених для застосування у практиці питного водопостачання», вміст: формальдегіду ≤ 0,05 мг/л (с.-т. ознака шкідливості, 2 клас небезпеки), вінілу хлористого ≤ 0,05 мг/л (с.-т. Ознака шкідливості, 2 клас небезпеки), свинцю ≤ 0,01 мг/л (с.-т. ознака шкідливості, 2 клас небезпеки), кадмію ≤ 0,001 мг/л (с.-т. ознака 2 клас небезпеки), ртуті ≤ 0,0005 мг/л. (с.-т. ознака шкідливості, 1 клас небезпеки), миш’яку ≤ 0,01 мг/л (с.-т. ознака шкідливості, 2 клас небезпеки).

       Якість питної води після очищення на установка типу «AQUA-OR-W» відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги вод води питної, призначеної для споживання людиною». Згідно з «Правилами приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України», що зареєстровані в Міністерстві юстиції України 26.04.2002 р. за № 403/6691, після очищення на установках склад та властивості стічних вод підприємств для безпечного їх відведення мережею міської каналізації: завислі речовини ≤ 500 мг/дм3, нафта та нафтопродукти ≤ 10 мг/дм3 або ≤ 5 мг/дм3, якщо стічні води надходять на біофільтри; жири рослинні та тваринні – не більше 50 мг/дм3 або не більше10 мг/дм3, якщо стічні води надходять на біофільтри; ГДК у воді водного об’єкту для нафти та нафтопродуктів – 0,3 мг/дм3, БСК – згідно з проектом міських очисних споруд, але не більше за 350 мг/дм3.

       Скид стічних вод у водні об’єкти проводити згідно з вимогами і законодавством.

ЕСКІЗНА СХЕМА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЛІНІЇ ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД:

 ТИПОВИЙ НАБІР ОБЛАДНАННЯ:

 1. Ротаційний барабан;
 2. Пісколовка – ущільнювач осадка;
 3. Шнековий прес – сепаратор;
 4. Бак для утилізації відходів механічної очистки;
 5. Окислювальний реактор (AQUA – OR) з шламоємним механізмом з регульованим процесом окиснення;
 6. Окислювальний реактор (AQUA – OR) з регульованим процесом окиснення (реагентна), другої ступені очищення;
 7. Напірний самопромивний фільтр з плаваючою загрузкою;
 8. Система обеззараження очищенної води;
 9. Реагентні вузли з трубопроводами;
 10. Обв’язка обладнання;
 11. Технологічні площадки для контролю і обслуговування обладнання;
 12. Приточно – витяжна вентиляція;
 13. Автоматична запірна арматура
 14.  Запасний комплект насосного обладнання.

ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ НА БАЗІ ОКИСНОГО РЕАКТОРА AQUA-OR:

ПОКАЗНИКИ                                            ЕФЕКТИВНІСТЬ ОЧИЩЕННЯ
                                      при безреагентній обробці /при реагентній обробці
1. Зважені речовини                                    60%                                      98%
2. Жири                                                          35%                                      95%
3. Хімічне споживання кисню                   50%                                      80%
4. Біологічне споживання кисню              50%                                      85%
5. Азот аммонійний                                    40%                                      70%
6. Фосфати                                                   55%                                      80%
7. Нафтопродукти                                       60%                                     90%

ПРЕСОВИЙ ШНЕКОВИЙ СЕПАРАТОР:

       Сепаратор являє собою шнековий прес, в якому пресування проводиться за допомогою шнека, що дозволяє видавлювати всю вільну воду.

Простий в управлінні та використанні;

Відключається автоматично, якщо зупиняється подача;

Виробляє матеріал, вологість якого оптимальна для компостування в чистому вигляді;

Споживає від 2,2 до 5,5 кВт.

       Сепаратор може бути змонтований на транспортному причепі (мобільному сепараторі) і використовуватись для очищення лагун на свинокомплексах, відстійниках та інших промислових підприємствах.

апврапв

РОТАЦІЙНИЙ БАРАБАН:

       Ротаційний барабан використовується для механічного очищення промислових стічних вод. В залежності від потрібної ступені очищення і умов використання, ротаційний барабан можна оснащувати сітчатим полотном з різною щільністю отворів.

Добре зарекомендував себе на м’ясокомбінатах та молокозаводах.

Ротаційний барабан виготовляється в декількох варіантах.

Може бути оснащений шнеком для видалення твердих фракцій.

СТРУМЕНЕВИЙ АЕРАТОР:

       Струменевий аератор затосовується для первинної аерації стоків в приймальному КНС, одночасно перекачує та аерує стоки. Не має необхідності в окремому підводі повітря. Потужність насоса від 2,2 до 5,5 кВт.

 ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ:

 • Сучасна іноваційна система подачі водо – повітряної  суміші;
 • Низький рівень споживання енергії споживання енергії установок за рахунок використання електроприладів малої потужності і автоматичного управління роботою технологічної лінії;
 • Невеликі (щодо біологічних станцій) площі розміщення;
 • Станітарні зони до 30 м;
 • Відсутність характерних для очисних споруд запахів;
 • Можливість видалення із стічних вод токсичних, біохімічно неокислювальних, як органічно так і хімічних забруднень;
 • Можливість повної автоматизації процесу очищення;
 • Дана технологія дозволяє моделювати процес очищення, виробляє математичні розрахунки, що важливо для правильного підбору обладнання;
 • Досягнення глибокої і стабільної очистки стічних вод;
 • Гарантійний термін експлуатації обладнання від 5 років;
 • Вартість менша ніж у виробників класичного обладнання для очищення стоків.

НАША АДРЕСА:

ТОВ «Аква Індастріал Груп»
76008, Україна
м. Івано – Франківськ
вул. Джохара Дудаєва, 31а

КОНТАКТИ:

тел.: +3 8(068) 350-85-15

e-mail: office.aig2019@gmail.com

Follow by Email
Facebook
Twitter
Instagram