ДВЕРІ МІЖКІМНАТНІ ТА ВХІДНІ

         Для Вас доступний широкий спектр як міжкімнатних дверей, так і спеціалізованих протипожежних та звукоізоляційних дверних блоків. Дверне полотно, дверна коробка та лиштва можуть бути як ламінованими, так і покритими натуральним шпоном найвищого класу цінних порід дерев.

        Усі двері виготовляються згідно стандартів Європейського Союзу. Використовуються дверне покриття та фурнітура виробництва Західної Європи. При виготовленні продукції використовуються виключно екологічно чисті матеріали та комплектуючі з турботою про довкілля.

Серія "Преміум"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини та екструдованого ДСП-наповнювача. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, оздобленими натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів. При виготовленні дверного полотна використовується скло «Верона». Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздоблена натуральним шпоном. Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів.

Серія "Концепт"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини, обшитий з двох сторін HDF-плитами. Несучим елементом виступає МDF-плита або скло. Каркас оздобленими натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів. При виготовленні дверного полотна використовується біле сатинове скло, біле та чорне скло «Тріплекс», біле та чорне скло «Лакобель». Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздобленої натуральним шпоном. Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів.

Серія "Авангард"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини та екструдованого ДСП-наповнювача. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, оздобленими натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів. При виготовленні дверного полотна використовується біле та чорне скло «Лакобель». Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздобленої натуральним шпоном. Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів.

Серія "Нюанс"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, оздобленими натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів. При виготовленні дверного полотна використовується біле сатинове скло та скло «Весна №2». Доступне скло з елементами кристалів «Вікторія», «Сакура», скло з елементами фьюзінгу «Тріо». Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздобленої натуральним шпоном. Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється натуральним шпоном. Тонування та лакування шпону здійснюється з використанням UV-матеріалів.

Серія "Роял"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини та екструдованого ДСП-наповнювача. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, покритими фарбою. При виготовленні дверного полотна використовується накладний декоративний молдінг. Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, покрита фарбою. Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та покривається фарбою.

Серія "Аккорд"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини, обшитий з двох сторін HDF-плитами. Несучим елементом виступає МDF-плита та скло. Каркас оздоблений структурною плівкою «Екоцел». При виготовленні дверного полотна використовується біле або бронзове сатинове скло, а також декоративний алюмінієвий молдінг. Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздоблена структурною плівкою «Екоцел». Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється високоякісною структурною плівкою «Екоцел».

Серія "Тренд"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини, та екструдованого ДСП-наповнювача або стабілізаційного сотового гофрокартону. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, оздобленими структурною плівкою «Екоцел». При виготовленні дверного полотна використовується біле або бронзове сатинове скло, а також біле або чорне скло «Тріплекс» та гартоване скло «Кільця». Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздоблена структурною плівкою «Екоцел». Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється структурною плівкою «Екоцел».

Серія "Класика"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини та екструдованого ДСП-наповнювача або стабілізаційного сотового гофрокартону. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, оздобленими паперовою плівкою «Лінія дерева». При виготовленні дверного полотна використовується біле або бронзове сатинове скло, скло з елементами фьюзінгу «Нео», «Сіті», «Тріо», «Роса». Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини, оздоблена плівкою «Лінія дерева». Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється плівкою «Лінія дерева».

Серія "Проект"

Каркас дверного полотна виготовляється з високоякісної деревини (сапелі, сосна) та протипожежного і звукоізоляційного наповнювача. Каркас з наповненням обшитий з двох сторін HDF-плитами, оздобленими плівкою «Екоцел» або натуральним шпоном. При виготовленні дверного полотна використовується протипожежний склопакет та протипожежний вспінюючий ущільнювач. Дверна коробка виготовляється з високоякісної деревини (сапелі, сосна), оздобленої плівкою «Шпоноцел», «Екоцел» або натуральним шпоном. Коробка комплектується стійким до зносу ущільнювачем. Лиштва виготовляється з МDF-плити та оздоблюється плівкою «Шпоноцел», «Екоцел» або натуральним шпоном.